Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Interní IT SAP konzultant

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–90 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Interní IT SAP konzultant.

NÁPLŇ PRÁCE
  • účast na vývojových projektech v prostředí SAP (MM/SD/WM)
  • podpora firemních procesů zejména ve skladovém hospodářství, nákupu, prodeji, servisu
  • implementace nových řešení včetně testování a školení uživatelů
  • vytváření složitějších reportů v Excelu včetně programování maker
  • WSDL/EDI implementace, zpracování iDoc
  • aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění všech úkolů

POŽADUJEME
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • analytické myšlení, argumentační schopnosti, prezentační dovednosti
  • výbornou znalost MS Excel včetně maker a VBA
  • znalost systému SAP
  • znalost programování ABAP výhodou
  • praxi z obchodní nebo výrobní firmy
  • komunikativní AJ
  • aktivní přístup, ochotu pomáhat, časovou flexibilitu
  • znalost problematiky logistiky, skladového a materiálového hospodářství vítána

NABÍZÍME
  • spolupráci se stabilní společností
  • motivující příjem
  • pohodovou a přátelskou atmosféru v týmu
  • zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování za výhodné ceny
  • nové kanceláře, příjemné prostředí
  • MultiSport karta pro zdravý životní styl
  • firemní pojištění odpovědnosti
  • možnost kariérního růstu
  • sickdays
  • možnost neplaceného volna
  • firemní telefon a notebook
  • kancelář na Praze – východ

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás